• cena netto:
  • 0.35

Długopisy reklamowe AP2050 firmy AdPen to jedne z najtańszych gadżetów piśmienniczych w ofercie naszego sklepu. Niska cena nie stoi jednak w sprzeczności z jakością i funkcjonalnością. Prezentowane długopisy z nadrukiem śmiało możemy polecić wszystkim przedsiębiorcom, którzy dysponują ograniczonym budżetem i chcą wykorzystać maksymalnie efektywnie.

Charakterystyka długopisów reklamowych AP2050

Długopisy z nadrukiem AP2050 zostały wykonane z wysokogatunkowego plastiku. Prosty, nowoczesny design sprawia, że są bardzo uniwersalne i spokojnie mogą znaleźć zastosowanie w kampanii marketingowej dowolnej marki. Długopisy są przy tym dostępne w aż 9 wariantach kolorystycznych – nie będzie zatem żadnego problemu z dopasowaniem estetyki gadżetów do identyfikacji wizualnej konkretnego biznesu.

Prezentowane długopisy reklamowe posiadają sporą powierzchnię do zadrukowania – jej wymiary to 50 x 6 mm. W tym polu bez problemu zmieści się np. logotyp promowanej marki, z gwarancją jego czytelności.

Długopisy z nadrukiem AP2050 są wyposażone w klasyczny mechanizm przyciskany. Dodatkowo producent zastosował praktyczny klips, umożliwiający np. dołączenie długopisu do teczki reklamowej. Tym samym można łatwo stworzyć efektowny zestaw promocyjny na targi czy konferencję.

Zainwestuj w długopisy reklamowe AP2050 firmy AdPen, które szczególnie rekomendujemy przedsiębiorcom planującym dużą kampanię marketingu bezpośredniego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat