• cena netto:
  • 0.59

Prezentujemy długopisy reklamowe AP1001 – jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie renomowanej firmy AdPen, cieszący się dużą popularnością również wśród zagranicznych przedsiębiorców. Te plastikowe długopisy z nadrukiem przydadzą się w każdym biurze czy pokoju ucznia. Masz więc spore pole do popisu, by dotrzeć z reklamą do swojej grupy docelowej.

Najważniejsze zalety długopisów reklamowych AP1001

Długopisy z nadrukiem wcale nie muszą mieć spektakularnego wyglądu. Czasami wystarczy prosty przekaz, by przykuć uwagę klienta i przekonać go, że ma do czynienia z marką godną zaufania. Długopisy reklamowe AP1001 łączą w sobie najwyższą funkcjonalność z estetycznym, minimalistycznym designem.

Plastikowy korpus bardzo dobrze leży w dłoni. Zastosowano tutaj klasyczny mechanizm przyciskany, który jest niezawodny i gwarantuje długie użytkowanie długopisów przez obdarowanych klientów. Producent przewidział spore pole do zadrukowania – ma ono wymiary 50 x 7 mm, co w zupełności wystarczy do umieszczenia na długopisach efektownych elementów identyfikacji wizualnej marki.

Długopisy reklamowe AP1001 są dostępne w 7 wariantach kolorystycznych, przy czym górna część korpusu, klips, przycisk oraz szpic zawsze pozostają srebrne. Do wyboru mamy dwa kolory wkładu: czarny i niebieski.

Już teraz zamów długopisy z nadrukiem AP1001 renomowanej firmy AdPen, które w naszym sklepie kupisz w najlepszej cenie i z gwarancją terminowej realizacji. To pewna inwestycja w zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat