Perspective

  • cena netto:
  • 404.00

Długopisy Waterman z kolekcji Perspective to przykład na to, jak ponadczasowa elegancja może iść w parze z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Renomowany producent zaproponował nam serię ekskluzywnych przyborów piśmienniczych dedykowanych młodszym, aktywnym użytkownikom. Jeśli Twoja marka również kieruje swoją ofertę do tej grupy, to masz już gotowy pomysł na piękny, sugestywny i bardzo praktyczny prezent, który otworzy drzwi do gabinetu niejednego wartościowego kontrahenta.

Długopisy z grawerem Waterman: przegląd kolekcji Perspective

Długopisy Waterman od zawsze były kojarzone z elegancją, ale też klasycznym wzornictwem. Z tego też powodu wiele marek, które kreują dynamiczny i nowoczesny wizerunek, rezygnowało z wykorzystywania ich w swoich kampaniach marketingu bezpośredniego. Dzięki serii Perspective nie trzeba już tego robić – nowoczesny design tych długopisów Waterman z pewnością trafi w gust młodszych użytkowników.

Przegląd zaczynamy od wariantu Czarny CT. To długopis z grawerem o dość stonowanej stylistyce, z czarnym korpusem i chromowanymi wykończeniami.

Wersja Czarny GT jest propozycją dla tych, którzy chcą zaskoczyć klientów luksusowym upominkiem. Tutaj czarny korpus został zestawiony z przepięknymi, platerowanymi 23-karatowym złotem detalami wykończeniowymi.

Zjawiskowo prezentuje się wariant Perspective Blue Obsession CT z korpusem polakierowanym na niebiesko oraz z chromowanymi elementami wykończeniowymi. Podobny, choć nieco jaśniejszy jest z kolei model Jasnoniebieski CT, który będzie szczególnie dobrym wyborem dla pań.

Elegancja – to słowo najlepiej i najkrócej opisuje wariant Perspective Srebrny CT. Srebrny lakier na korpusie fantastycznie prezentuje się w towarzystwie chromowanych detali wykończeniowych. Radzimy również zwrócić szczególną uwagę na wariant Szampański CT, wyróżniający się rzadko widywanym zestawieniem kolorystycznym oraz na Perspective Biały CT, gdzie producent postawił na biały korpus z chromowanymi detalami – takie połączenie z pewnością przypadnie do gustu eleganckim kobietom.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat