Hemisphere

  • Waterman

  • Hemisphere Stainless Steel GT

  • cena netto:
  • 164.00

Długopisy Waterman to zawsze dobry pomysł na prezent! Nieprzypadkowo cieszą się one tak dużą popularnością wśród firm, które dbają o swój wizerunek i poprzez wartościowe upominki wzmacniają relacje z kluczowymi kontrahentami. Prezentowane długopisy z grawerem Waterman z kolekcji Hemisphere to również znakomita nagroda dla zasłużonego pracownika. Można je także wykorzystać podczas jubileuszu, gali, konkursu czy innego wydarzenia biznesowego, zwiększając tym samym jego atrakcyjność w oczach uczestników.

Jakie długopisy z grawerem wchodzą w skład kolekcji Waterman Hemisphere?

Waterman Hemisphere to wyjątkowo popularna i lubiana kolekcja przyborów piśmienniczych, obejmująca nie tylko długopisy z grawerem, ale także eleganckie pióra. Charakteryzuje ją klasyczna stylistyka w nowocześniejszym wydaniu, dzięki czemu te upominki śmiało mogą być wykorzystane w kampanii wizerunkowej skierowanej do klientów ze wszystkich grup wiekowych.

W kolekcji znajdziemy długopisy Waterman różniące się między sobą wariantami kolorystycznymi i wykończeniowymi. Zacznijmy od modeli Hemisphere Czerń GT, w którym producent zastosował korpus pokryty czarnym lakierem, zestawiony z elementami wykończeniowymi platerowanymi 23-karatowym złotem. Długopis prezentuje się zjawiskowo.

Waterman Hemisphere Stalowa CT to długopis z grawerem, który jest wyjątkowo elegancki, a przy tym stonowany pod względem estetycznym.  Korpus w kolorze szczotkowanej stali pięknie koresponduje z detalami wykończeniowymi platerowanymi palladem.

Długopisy Waterman Hemisphere Czerń CT to klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu. Znajdziemy tutaj czarny korpus oraz pokryte palladem elementy wykończeniowe.

Hemisphere Stalowa GT to luksusowy długopis z grawerem, w którym producent zestawił korpus ze szczotkowanej stali wraz z wykończeniami platerowanymi 23-karatowym złotem.

Długopis Waterman Hemisphere Biel CT urzeka lakierowanym na biało korpusem, który wyjątkowo dobrze prezentuje się w zestawieniu z elementami wykończeniowymi platerowanymi palladem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat