• cena netto:
  • 49.00

Klasa, elegancja, luksusowy design – wszystkie te określenia idealnie pasują do długopisu Waterman Graduate Chrom CT. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie tego renomowanego producenta. Wpływ ma na to nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim znakomita prezencja produktu i jego wybitny potencjał upominkowy. Naszym zdaniem jest to jeden z najlepszych pomysłów na prezent biznesowy, czy to dla ważnego klienta, czy współpracownika. Efekt wdzięczności jest gwarantowany!

Czym wyróżnia się długopis Waterman Graduate Chrom CT?

Długopisy z grawerem od dawna są wykorzystywane w biznesie do wzmacniania relacji, nawiązywania nowych kontaktów, zacieśniania współpracy czy pozyskiwania klientów. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego upominku. Wręczając go firma jednoznacznie sygnalizuje, że jest w świetnej kondycji finansowej, rozwija się, dba o swój wizerunek i chce zrobić dobre wrażenie na drugiej stronie. To bardzo dobra taktyka w procesie kreowania profesjonalnej, godnej zaufania marki.

Długopisy Waterman są szczególnie chętnie wybierane na prezent z uwagi na ich bardzo wysoką jakość, znakomite wzornictwo i nieprzeciętną trwałość. Dobrym przykładem jest tutaj właśnie długopis z grawerem Waterman Graduate Chrom CT. Chromowany korpus wykonany ze stali nierdzewnej prezentuje się znakomicie, jest bardzo przyjemny w dotyku, daje poczucie obcowania z produktem luksusowym i bardzo wartościowym.

Ciekawostką związaną z tym modelem jest fakt, iż długopis Waterman Graduate Chrom CT posiada tak zwaną ruchomą skuwkę – wkład piszący wysuwa się poprzez jej naciśnięcie. W standardzie długopis jest wyposażony w niebieski wkład o standardowej pojemności. Całość została zamknięta w eleganckim, gustownym etui prezentowym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat