Galaxy Metal Clip

  • cena netto:
  • 2.03

Długopisy reklamowe Galaxy Metal Clip od DreamPen to wyjątkowo eleganckie gadżety, które z powodzeniem mogą pełnić funkcję nośnika reklamy nawet marek pozycjonowanych na półce premium. Wyróżniają się świetną jakością wykonania i eleganckim designem, w czym główna zasługa metalowego, chromowanego klipu. Warto wziąć pod uwagę właśnie tę propozycję planując najbliższą kampanię marketingu bezpośredniego.

Czym charakteryzują się długopisy reklamowe Galaxy Metal Clip?

Producent miał bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny pomysł na uatrakcyjnienie dobrze znanego modelu Galaxy, należącego do kolekcji Classic. Zastąpienie plastikowego klipa metalowym natychmiast dodało elegancji tej ciekawej konstrukcji. W efekcie zyskaliśmy długopisy z nadrukiem, które pod względem designu śmiało mogą konkurować z o wiele droższymi modelami. To spodoba się markom premium, a także tym, które pretendują do tej kategorii.

Korpus prezentowanego długopisu reklamowego jest wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, wypolerowanego na gładko i świetnie leżącego w dłoni. Do wyboru mamy aż 13 wersji kolorystycznych – w każdej, poza chromowanym klipem, znajdziemy również błyszczący ring i szpicę, podkreślające elegancję konstrukcji.

Warto również wspomnieć o charakterystycznym elemencie, czyli mechanizmie typu twist. To nie tylko gadżet, ale też sposób na realne poprawienie funkcjonalności długopisu reklamowego, który na pewno nie zabrudzi np. wnętrza kieszeni podczas przenoszenia.  Ponadto w tym modelu zastosowano niebieski, bardzo wydajny wkład typu Jumbo.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat