• cena netto:
  • 307.00

Pensite prezentuje długopisy Waterman z kolekcji Expert, charakteryzującej się wyjątkową elegancją i ponadczasowym wzornictwem. Długopis z grawerem tej renomowanej paryskiej marki jest wręcz naturalnym wyborem dla firm, które chcą zrobić świetne wrażenie na kontrahentach, kluczowych partnerach biznesowych czy zmotywować pracowników. Mamy tutaj typową dla Waterman najwyższą jakość wykonania, niezawodność i luksusowy design, dzięki czemu tego typu upominek z pewnością zostanie pozytywnie odebrany i wywoła efekt wdzięczności po stronie obdarowanej osoby.

Długopisy Waterman serii Expert: szeroki wybór wariantów kolorystycznych

Kolekcja Expert obejmuje łącznie sześć wariantów długopisów Waterman, które różnią się między sobą kolorystyką oraz rodzajem zastosowanych materiałów. W tej serii znajdziemy zarówno modele bardziej stonowane i uniwersalne stylistycznie, jak i takie o luksusowym charakterze, przeznaczone dla wyjątkowych klientów.

Zaczynamy od jednego z bestsellerów z kolekcji Expert, czyli długopisu Waterman Czarny CT. Producent postawił tutaj na tradycyjne zestawienie kolorystyczne, z czarnym, połyskującym korpusem oraz chromowanymi elementami wykończeniowymi.

Długopis Waterman Expert Czarny GT to już propozycja z półki premium i doskonały pomysł na luksusowy prezent. Czarny korpus został tutaj zestawiony z pięknymi detalami wykończeniowymi platerowanymi 23-karatowym złotem. Całość wywołuje efekt WOW, o co też chodzi w marketingu bezpośrednim.

Expert Stalowy CT to długopis Waterman o bardziej stonowanej stylistyce, bardzo elegancki. Mamy tutaj korpus i nasadkę w kolorze szczotkowanej stali oraz chromowane elementy wykończeniowe.

Warianty Brąz CT i Jasny Brąz CT to propozycja dla tych, którzy szukają wyróżniającego się prezentu. Bardzo ciekawa kolorystyka z dominacją koloru brązowego w dwóch wersjach odcienia świetnie koresponduje z eleganckim chromem.

Na deser zostawiliśmy sobie wariant Expert Stalowy GT. To wyjątkowo piękny długopis z grawerem, który przykuwa uwagę korpusem i nasadką w kolorze szczotkowanej stali, zestawionych z platerowanymi 23-karatowym złotem detalami wykończeniowymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat