Cross Botanica

  • Cross

  • Cross Botanica AT0642-2

  • cena netto:
  • 242.00

Prezentujemy długopisy reklamowe Botanica od Cross, renomowanego, najstarszego amerykańskiego producenta przyborów piśmienniczych. Długopisy Cross to synonim najwyższej jakości wykonania i gustownego wzornictwa, czego ten model jest akurat najlepszym przykładem. Producent postawił tutaj na efektowny, wyrazisty motyw roślinny, co mogłoby stać w sprzeczności z biznesowym charakterem produktu. Nic bardziej mylnego. Ten długopis reklamowy zdecydowanie nadaje się na upominek dla ważnego kontrahenta, zwłaszcza kobiety, a także na prezent dla zasłużonej pracownicy. Zapraszamy do przyjrzenia się mu nieco bliżej.

 

Co wyróżnia długopisy Cross Botanica?

 

Długopisy Cross Botanica, jak wskazuje na to nazwa, zawierają bardzo charakterystyczne motywy kwiatowe. Nie ma tutaj jednak ani grama kiczu – całość prezentuje się bardzo estetycznie, gustownie i elegancko, podkreślając prestiżowy charakter długopisu. Dobrym przykładem będzie tutaj wariant graficzny Czerwony Koliber CT, gdzie tłem dla bujnej roślinności jest korpus polakierowany na kolor kości słoniowej.

 

Długopisy Cross Botanica rekomendujemy do kampanii marketingowej skierowanej do kobiet, którym takie rozwiązanie stylistyczne zdecydowanie powinno przypaść do gustu. Wszyscy natomiast docenią świetną jakość wykonania i dbałość o najmniejsze detale – wystarczy tylko spojrzeć na misternie zdobiony pierścień u dołu skuwki.

 

Długopisy Cross Botanica są oryginalnie zapakowane w eleganckie pudełko producenta oraz dostarczane z losowo wybranym kolorem wkładu – niebieskim lub czarnym. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat