Cross Bailey

  • Cross

  • Cross Bailey AT0452-7

  • cena netto:
  • 113.00

Prezentujemy długopisy reklamowe Bailey renomowanej marki Cross. To najstarszy amerykański producent przyborów piśmienniczych, niezmiennie gwarantujący bardzo wysoką jakość wykonania, ciekawą stylistykę oraz najwyższy poziom funkcjonalności. Długopisy Cross należą do najchętniej wybieranych przez firmy szukające efektownych i skutecznych nośników reklamy. Sprawdzą się również w Twojej kampanii marketingu bezpośredniego!

Co warto wiedzieć o długopisach reklamowych Bailey?

Te długopisy z grawerem przede wszystkim prezentują się wyjątkowo elegancko i takie też robią wrażenie już przy pierwszym kontakcie. Obdarowany klient nie będzie mieć wątpliwości, że obcuje z przedmiotem wartościowym, wykonanym z doskonałej jakości materiałów i starannie wyselekcjonowanym, co przełoży się na jego pozytywne skojarzenia na temat promowanej marki.

Długopisy reklamowe Cross Bailey zostały wykonane z metalu, dzięki czemu można je oznakować elementami identyfikacji wizualnej marki przy wykorzystaniu metody grawerowania laserowego – szczególnie dobrze taki grawerunek będzie wyglądać na klipie.

Zwracamy uwagę na efektowny design długopisu: korpus i skuwkę pokryto czarnym, połyskującym lakierem, co fantastycznie kontrastuje z chromowanymi elementami wykończeniowymi. Całość prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu te długopisy z grawerem spokojnie można wykorzystać w kampanii skierowanej do kluczowych klientów.

Producent zastosował tutaj obrotowy mechanizm wysuwania oryginalnego wkładu marki Cross. Każdy długopis Bailey jest zapakowany w gustowne pudełko z logotypem Cross.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat