Cross ATX

  • cena netto:
  • 194.00

Długopisy reklamowe ATX amerykańskiej firmy Cross to znakomity wybór dla przedsiębiorców, którzy szukają gustownego, bardzo eleganckiego, ale jednocześnie dość nowoczesnego pod względem stylistycznym upominku dla swoich klientów. Te długopisy z grawerem doskonale sprawdzą się w każdej kampanii marketingu bezpośredniego, zwłaszcza skierowanej do wymagających i trudnych do pozyskania grup docelowych. Długopisy Cross słyną z doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowego wzornictwa, czego idealnym potwierdzeniem jest właśnie model ATX.

 

Charakterystyka długopisów reklamowych Cross ATX

 

Długopisy z grawerem ATX wyróżniają się bardzo eleganckim, a przy tym ergonomicznym i nowoczesnym kształtem. Zwracamy uwagę na wyjątkowo estetyczny i funkcjonalny detal, czyli klip, który tworzy jedność ze zwieńczeniem skuwki. W dolnej części skuwki znajduje się natomiast stożek, uzupełniający stylistykę długopisu. Całość wygląda elegancko, zwłaszcza w wariancie kolorystycznym Czarna Laka CT, gdzie korpus i skuwka zostały polakierowane na czarno, a wszystkie elementy wykończeniowe są w kolorze chromu.

 

Metalowy korpus idealnie nadaje się do zastosowania metody grawerowania laserowego i umieszczenia na nim elementów wizerunkowych czy reklamowych. Z uwagi na prestiżowy design długopisu sugerujemy, aby postawić na symbolikę i nie przesadzać z ilością informacji – w zupełności powinien wystarczyć logotyp i slogan promowanej marki.

 

Długopisy Cross ATX są oryginalnie zapakowane w firmowe etui producenta i dostarczane z losowo wybranym kolorem wkładu – czarnym lub niebieskim. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat