Super Hit Bio 3300 MATT

  • Senator

  • Super Hit Bio 3300 MATT 349

  • cena netto:
  • 1.57

Prezentujemy długopisy reklamowe Senator Super Hit Bio Matt – nowość na rok 2019! Te długopisy z nadrukiem zrobią furorę wśród Twoich klientów, nie tylko ze względu na bardzo efektowny design, ale także pewną istotną dla współczesnych konsumentów cechę. Długopisy są biodegradowalne, przyjazne środowisku naturalnemu, co przyniesie Twojej marce wymierne korzyści wizerunkowe.

Jak uzyskano biodegradowalność długopisów reklamowych Senator Super Hit Bio Matt?

Korpus tych długopisów z nadrukiem został wykonany z tworzywa PLA. Jest to pochodna kwasu mlekowego uzyskanego z trzciny cukrowej. Materiał oferuje trwałość typową dla tworzywa sztucznego, ale jednocześnie rozkłada się w środowisku nawozów w ciągu maksymalnie 1 roku.

Warto zauważyć, że ekologiczne gadżety reklamowe są dziś bardzo pożądane przez przedsiębiorstwa, którym zależy na kreowaniu odpowiedzialnego wizerunku. Konsumenci chcą współpracować z firmami nieobojętnymi na potrzeby naszej planety, obdarzając je znacznie większym zaufaniem. Powinieneś to wykorzystać!

Super Hit to jeden z najpopularniejszych modeli marki Senator, obecny na rynku od wielu lat. Firma postanowiła stworzyć na jego bazie coś nowego, wpisującego się we współczesne trendy reklamowe. Tak powstał model Super Hit Bio Matt z wytłoczoną sygnaturą „biodegradable” w górnej części korpusu.

Te tanie, ale doskonale wykonane długopisy reklamowe wyróżniają się niebanalnym designem, eleganckim matowym wykończeniem oraz mnogością wersji kolorystycznych. Elementy identyfikujące Twoją markę mogą zostać naniesione metodą tampodruku lub sitodruku, w tym na okrągło.

 

Minimalne zamówienie 1000 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat