Re-Pen Push

  • cena netto:
  • 0.68

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Re-Pen Push renomowanego producenta Lecce Pen. Te długopisy z nadrukiem świetnie wpisują się w ekologiczny trend, jaki zapanował w branży gadżetów reklamowych i generalnie marketingu. Mamy tutaj do czynienia z długopisami z nadrukiem, które zostały wykonane z recyklatu – materiału po odzyskaniu zużytych opakowań. Nie wpłynęło to negatywnie na trwałość przyborów, ale za to umożliwia markom skuteczne promowanie się w grupie konsumentów, którzy priorytetowo traktują kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego.

Długopisy reklamowe Re-Pen Push: wszystko, co warto o nich wiedzieć

Prezentowane długopisy z nadrukiem są wykonane z tworzywa, które wyprodukowano po odzyskaniu i powtórnym przetworzeniu kartoników po napojach. Tym samym gadżety śmiało mogą być wykorzystywane w kampanii marketingowej marki, która kreuje wizerunek świadomej ekologicznie, dbającej o środowisko, rozumiejącej potrzeby naszej planety. Jest to duża wartość w oczach sporej grupy konsumentów. Warto wiedzieć, że już blisko połowa Polaków deklaruje wybieranie produktów ekologicznych, nawet jeśli trzeba za nie więcej zapłacić.

Długopisy z nadrukiem Re-Pen Push są dostępne w 10 wariantach kolorystycznych – zmienia się jednak tylko wybarwienie klipu, ponieważ korpus zawsze pozostaje szary, tworząc bardzo dobre tło dla elementów identyfikacji wizualnej marki. Producent zastosował tutaj klasyczny mechanizm przyciskany, niebieski wkład oraz klip do wygodnego przenoszenia długopisu w kieszeni czy torebce. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat