NATURE PLUS 2796 MATT

  • Senator

  • NATURE PLUS 2796 MATT 021

  • cena netto:
  • 3.63

Długopisy reklamowe Senator Nature Plus Matt to gadżety firmowe, które szczególnie polecamy przedsiębiorstwom chcącym wzbudzić zaufanie w grupie docelowej i zbudować odpowiedzialny, wiarygodny wizerunek. Prezentowane długopisy z nadrukiem zostały wykonane z ekologicznego tworzywa, dzięki czemu z jednej strony są bardzo trwałe, a z drugiej biodegradowalne.

Czym charakteryzują się długopisy reklamowe Senator Nature Plus Matt?

Te długopisy reklamowe są znakomitym sposobem na to, aby praktycznie od razu wyróżnić swoją markę na tle branżowej konkurencji. Biodegradowalny korpus został wykonany z tworzywa PLA (polilaktyd), czyli pochodnej kwasu mlekowego pozyskanego z trzciny cukrowej. Efekt? W środowisku nawozów długopis rozkłada się w ciągu maksymalnie 1 roku.

Ekologiczność gadżetu jest oczywiście podkreślona sygnaturą „biodegradable”. Dzięki temu Twoi klienci od razu zorientują się, że promowana marka jest godna zaufania, świadoma ekologicznie i nawet w marketingu stawia na rozwiązania przyjazne naszej planecie. Wiążą się z tym bezcenne korzyści wizerunkowe.

Prezentowane długopisy reklamowe wyróżniają się eleganckim, matowym wykończeniem, które tworzy efektowne tło dla błyszczących elementów identyfikacji wizualnej. Mnogość wersji i kombinacji kolorystycznych pozwala zaprojektować gadżet ściśle pod kątem wymagań konkretnej marki. Długopisy mogą być oznakowane metodą tampodruku lub sitodruku, również na okrągło.

 

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat