Kiki EcoLine

  • cena netto:
  • 0.80

Długopisy reklamowe Kiki EcoLine to nietuzinkowe gadżety, które z powodzeniem sprawdzą się w kampanii marketingowej marki kreującej odpowiedzialny wizerunek, podkreślającej swoje przywiązanie do kwestii związanych z ochroną środowiska. Unikalną cechą tych długopisów z nadrukiem jest to, że zostały wykonane z recyklatu, czyli odzyskanych i ponownie przetworzonych materiałów. To dostateczny powód, aby przyjrzeć się im bliżej i poważnie wziąć je pod uwagę przy planowaniu strategii marketingowej marki.

Długopisy z nadrukiem Kiki EcoLine: akcent na ekologię

Kiki EcoLine od Lecce Pen to absolutnie wyjątkowe długopisy reklamowe. W przeważającej większości zostały zbudowane z materiałów, które udało się pozyskać na drodze recyklingu między innymi kartoników po napojach. Nie czuć tego podczas trzymania długopisu w dłoni. Korpus jest bardzo solidny, nie ślizga się, zapewnia porządny chwyt. Obdarowując klientów tymi długopisami z nadrukiem warto więc zadbać o odpowiednie wprowadzenie i zasygnalizować, że są to ekologiczne gadżety reklamowe.

Prezentowane długopisy reklamowe wyróżniają się nie tylko ekologicznym charakterem. Mamy tutaj do czynienia z bardzo porządnie wykonanym produktem, oferującym sporą powierzchnię do zadrukowania, co gwarantuje skuteczność działań marketingowych. Dostępne są różne wersje kolorystyczne, dzięki czemu można bez większego problemu dopasować design długopisu do wizerunku marki. Producent zastosował tutaj niezawodny mechanizm przyciskany oraz niebieski wkład. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat