Golff Green

  • cena netto:
  • 1.04

Długopisy z nadrukiem Golff Green znakomicie wpisują się w jeden z najważniejszych trendów w branży gadżetów reklamowych: ekologię. Prezentowane długopisy zostały wykonane z biodegradowalnych materiałów, a więc nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. To bardzo duży atut z punktu widzenia marki, która kreuje odpowiedzialny, proekologiczny wizerunek i chce na tym zbudować zaufanie po stronie klientów.

Długopisy reklamowe Golff Green: dlaczego warto w nie zainwestować?

Te długopisy z nadrukiem na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym. Diabeł tkwi jednak w szczegółach. Producent zastosował tutaj wyjątkowy materiał, jakim jest Bioplast. To opatentowane tworzywo pozyskane z recyklatu, czyli materiałów poddanych powtórnemu przetworzeniu. Materiał ten jest w pełni biodegradowalny, a przy tym wytrzymały i odporny nawet na intensywne użytkowanie.

Prezentowane długopisy reklamowe znakomicie wpisują się więc w strategię marketingową, która zakłada podkreślanie proekologicznej postawy marki. Współcześni konsumenci są na to mocno wyczuleni i chętniej wybierają ofertę marek dbających o środowisko naturalne.

Długopisy z nadrukiem Golff Green są dostępne w 7 wersjach kolorystycznych, przy czym korpus zawsze pozostaje biały, tworząc bardzo dobre tło dla dowolnych motywów graficznych, w tym elementów identyfikacji wizualnej marki. Producent zastosował klasyczny mechanizm przyciskany oraz niebieski wkład (w standardzie). Charakterystycznym elementem jest motyw piłki golfowej na szczycie korpusu, tuż pod przyciskiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat