Crest-Recycled 95990

  • Ritter

  • Crest Recycled 95990 1525-3806

  • cena netto:
  • 2.80

Długopisy reklamowe Crest-Recycled 95900 od Ritter Pen to absolutnie unikalne gadżety piśmiennicze, które mogą nadać rozpędu niejednej kampanii marketingowej. Perfekcyjnie odpowiadają na oczekiwania konsumentów, którzy podkreślają swoje przywiązanie do kwestii związanych z ochroną środowiska i świadomie wybierają marki wspierające działania proekologiczne. Prezentowane długopisy z nadrukiem są eko pod każdym względem, a do tego prezentują się świetnie. Polecamy markom, które chcą się mocno wyróżnić na tle konkurencji.

Długopisy ekologiczne Crest-Recycled 95900: kreatywne podejście do ochrony środowiska

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że długopisy ekologiczne oraz inne przybory piśmiennicze w duchu eko muszą być wykonane albo z drewna, albo z odzyskanego kartonu. Ritter Pen proponuje nam nieco inne spojrzenie na tę sprawę. Prezentowane długopisy reklamowe zostały w całości wykonane z tworzywa sztucznego ABS, ale będącego recyklatem. Oznacza to, że materiał pozyskano na drodze recyklingu zużytych urządzeń i pojazdów – między innymi sprzętu AGD, RTV, drobnej elektroniki itd.

Nowoczesny design tych długopisów z nadrukiem został podkreślony ciekawą, minimalistyczną kolorystyką: do wyboru mamy tylko szary oraz czarny. Dodatkowo istnieje możliwość wybarwienia przycisku mechanizmu automatycznego na jeden z kolorów z palety producenta, co prezentuje się świetnie i pozwala jeszcze lepiej dopasować wygląd gadżetu do wizerunku marki.

Do dyspozycji mamy tutaj trzy pola zadruku o wymiarach odpowiednio: 55x31 mm, 40x4 mm oraz 40x7 mm (na klipie).

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat