Bio-Insider 92310

  • Ritter

  • Bio-Insider 92310-4333

  • cena netto:
  • 2.97

Prezentujemy długopisy reklamowe Bio-Insider firmy Ritter Pen, które są znakomitą propozycją dla marek kreujących wizerunek odpowiedzialnych i świadomych ekologicznie. To ważny trend w marketingu, wykorzystywany przez wszystkie największe marki świata. Warto podążać ich śladem, by w ten sposób zdobyć zaufanie konsumentów, którzy przywiązują dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i tego samego oczekują od firm. Długopisy ekologiczne wykorzystywane w kampanii promocyjnej marki idealnie odpowiadają na te potrzeby.

Długopisy z nadrukiem Bio-Insider: co jest w nich wyjątkowego?

Te długopisy reklamowe zostały w aż 90% wykonane z biodegradowalnego surowca na bazie celulozy, a więc materiału w pełni ekologicznego, niezanieczyszczającego środowiska naturalnego. Już samo to sprawia, że zdecydowanie warto zainteresować się tą propozycją Ritter Pen. Opcjonalnie można również zamówić wariant z przyciskiem mechanizmu automatycznego wykonanym z bio-surowca (w standardzie jest to ABS). Przycisk może być wybarwiony na jeden z licznych kolorów z palety producenta. Korpus zawsze pozostaje biały (możliwe są delikatne różnice w odcieniu z uwagi na naturalny materiał), tworząc dobre tło dla elementów identyfikujących markę.

Do dyspozycji mamy aż trzy pola do zadrukowania: dwa na korpusie oraz jedno na szerokim klipie. Ich wymiary to odpowiednio: 50x30 mm, 70x20 mm oraz 33x5 mm. Umożliwia to zaprojektowanie kreatywnych motywów graficznych oraz umieszczenie na powierzchni długopisu wszystkich niezbędnych informacji na temat marki.

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat