Bio Fresh 95800

  • cena netto:
  • 3.38

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Bio-Fresh, prosto od renomowanego producenta Ritter Pen. Te długopisy z nadrukiem nie są zwykłymi, sztampowymi gadżetami piśmienniczymi. Mamy tutaj do czynienia z produktem, który perfekcyjnie wpisuje się w najgorętszy trend w marketingu, czyli ekologię. Jak to możliwe? Czytaj dalej i przekonaj się, że prezentowane długopisy ekologiczne śmiało mogą stać się kluczowym nośnikiem reklamy Twojej marki.

Czym wyróżniają się długopisy reklamowe Bio-Fresh?

Długopisy ekologiczne to bardzo pożądane gadżety reklamowe, ponieważ świetnie odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Coraz więcej osób deklaruje przywiązanie do kwestii związanych z ochroną środowiska, czego marki nie mogą bagatelizować. Prezentowane długopisy z nadrukiem w 70% zostały wykonane z biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Warto też zauważyć, że tulejka pod klipem może być wybarwiona na jeden z aż 32 dostępnych kolorów.

Jeśli chodzi o dostępną powierzchnię do zadrukowania, to absolutnie nie ma na co narzekać. Producent udostępnił tutaj trzy pola o wymiarach odpowiednio: 55x31 mm, 20x3 mm oraz 35x5 mm (na klipie). Nie powinno być zatem problemu z dokładnym oraz czytelnym oznakowaniem tych długopisów ekologicznych.

W tym modelu producent zastosował mechanizm automatyczny, czyli przyciskany – jest banalnie prosty w obsłudze oraz niezawodny. Zwracamy również uwagę na praktyczny, szeroki klip, dzięki któremu można łatwo umieścić długopis np. w teczce z ofertą czy folderze reklamowym. Miękki wkład Jogger Soft 1400 m jest dostępny w kolorze czarnym oraz niebieskim. 

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat