• cena netto:
  • 0.71

Długopisy ekologiczne AP5060 firmy AdPen to przykład gadżetu, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy w marketingu. Coraz więcej marek chce być postrzeganych przez pryzmat swojej świadomości ekologicznej, co ma bardzo pozytywny wpływ na ich wizerunek. Prezentowane długopisy papierowe zrobią świetne wrażenie na Twoich klientach, zwiększając ich zaufanie do Twojej oferty.

Najważniejsze cechy długopisów ekologicznych AP5060

Prezentowane długopisy reklamowe zostały wykonane z papieru, co w dzisiejszych czasach nie jest już żadnym ewenementem. Mało tego: spora grupa klientów wręcz oczekuje ekologicznych gadżetów, ponieważ liczy się dla nich nie tylko funkcjonalność, ale też biodegradowalność produktów. Inwestują w papierowe długopisy odpowiesz na tę potrzebę, zyskując w oczach grupy docelowej.

Te ekologiczne długopisy reklamowe są dostępne w 5 wersjach kolorystycznych: czerwonej, czarnej, zielonej, niebieskiej oraz naturalnej (barwa papieru). Na górze korpusu, niezależnie od wariantu, zawsze znajduje się biały klips. Biały pozostaje też plastikowy szpic.

Długopisy reklamowe wykonane z papieru to świetny pomysł na promocję marki. W prezentowanym modelu producent przewidział spore pole do zadrukowania o wymiarach 50 x 6 mm, umożliwiające naniesienie wyraźnego logotypu czy innych elementów identyfikujących biznes.

Zainwestuj w ekologiczne długopisy reklamowe AP5060 od AdPen, dając klientom ważny powód, by zwrócili uwagę na Twoją ofertę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat