• cena netto:
  • 0.61

Długopisy papierowe AP5000 firmy AdPen to świetny przykład gadżetów, które idealnie wpisują się w trend eko marketingu. Coraz więcej firm kreuje wizerunek marek odpowiedzialnych za losy naszej planety, co spotyka się z pozytywną reakcją ze strony konsumentów i ma przełożenie na wyniki sprzedaży. Prezentowane długopisy ekologiczne pomogą Ci osiągnąć podobny efekt.

Czym wyróżniają się długopisy reklamowe AP5000?

Długopisy ekologiczne AP5000 od AdPen zostały w całości wykonane z papieru. Są więc w 100% biodegradowalne. Choć na pierwszy rzut oka nie prezentują się tak efektownie, jak klasyczne długopisy reklamowe z plastiku czy metalu, to jednak ważniejsza jest tutaj ich wartość symboliczna.

Większość obdarowanych konsumentów zrozumie, że promowanej firmie chodzi o podkreślenie jej troski o stan środowiska naturalnego, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle cenne. W ten sposób można osiągnąć pożądany efekt wizerunkowy.

Długopisy papierowe AP5000 są dostępne w 9 wersjach kolorystycznych. Oferują spore pole do zadrukowania (50 x 6 mm), dzięki czemu elementy identyfikacji wizualnej marki będą doskonale widoczne. Długopisy prezentują się przy tym nowocześnie, a pomimo ekologicznej konstrukcji imponują także trwałością. Całości dopełnia efektowna skuwka.

Zamów papierowe długopisy reklamowe AP5000 i zrób świetne wrażenie na Twoich klientach, dając im kolejny powód, by wybrali właśnie Twoją ofertę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat